Vyberte NEJLEPŠÍ vína roku 2014 a VYHRAJETE!

26.3.2015

Na začátku nového roku se všichni snažíme bilancovat, jaký že vlastně byl ten minulý rok a již čtvrtý rok IWCoK?

Pro nás byl docela náročný. Když jenom ve zkratce vyjmenuji čím jsme se trápili a těšili tak to jsou: hory, nová práce, odchod z práce, nikdy doma, stále na cestách, doma dva puberťáci, kdo to má živit, pes ničí zahradu, sakra to Euro jde zase nahoru anej vína 2014 takhle bych mohla pokračovat ještě dlouhou chvíli a skončila bych u toho, že to každý z vás zná, jenom ve svojí vlastní verzi.

Ale co se týče IWCoK roku 2014, tak jsme společně ochutnali celkem 90 vín z 11 různých zemí světa. Procestovali jsme ne jenom Evropu, ale na skok odskočili do USA, Argentiny a do zemí jako je Bulharsko a Rumunsko, jejichž vína rozhodně stála za to. Na další rok pro Vás chystáme i daleko exotičtější destinace:-)

Teď je na Vás vybrat vína, která Vám nejvíce chutnala – Vašeho kandidáta na NEJLEPŠÍ VÍNO ROKU 2014

Každý hlasující bude zařazen do slosování o HLAVNÍ CENU – Mikův bulharský tekutý poklad. Víno, pro které by pan prezident byl ochoten jít světa kraj:-)

Abychom Vám trochu pomohli, zde je malá rekapitulace:

Neváhejte a nominujte své favority za 2014. Je to opravdu velice jednoduché. Stačí nám poslat vaše 3 nejoblíbenější vína roku 2014 emailem na adresu michaela@iwcok.cz

Děkujeme za Vaše tipy, které sbíráme do konce dubna 2014 a zde je malá připomínka letošního roku.

FOTOGALERIE: