O klubu

Klub, který vznikl z naší vášně pro dobré víno a je určen pro ty, kteří hledají široký výběr možností, pohodlí a zábavu, a to všechno za VÝHODNÉ ceny. Naším cílem je představit našim členům prodejce, vinaře a zároveň zprostředkovat kontakty pro případné další objednávky vín, která Vám budou opravdu chutnat. Bez jakéhokoli prostředníka.

Naším úkolem je najít pro Vás úžasná vína, nechat Vás degustovat v klidu domova a umožnit Vám oblíbená vína koupit za výhodné ceny kdykoliv budete chtít!

Nejsme dovozcem, nemáme tedy žádný zájem na tom, prodávat vína z našeho sklípku. Můžeme Vám nabídnout každý měsíc něco NOVÉHO!

IWCoK Vám každý měsíc dodá bedýnku vín dle Vašich specifikací, kterou doručíme na Vámi udanou adresu. Každý měsíc nové překvapení.

Spolu s každou bedýnkou obdržíte informace o prodejci (pro případ Vaší potřeby koupit více), popis jednotlivých vín (i s příslušnou cenou) a hodnocení Prezidenta vinného klubu IWCoK. Všechna vína v bedýnkách předem zkouší a ochutnává Prezident IWCoK. Nemůže se Vám tedy stát, že sáhnete vedle a budete mít vždy jistotu, že vína jsou skutečnou špičkou v příslušné kategorii a za VÝHODNÉ ceny.

Tak a tohle je přesně to, o čem je IWCoK. Ochutnávejte si doma, kdy se Vám zachce a nakupujte přímo od dovozců, až když se Vám to hodí.

Každý měsíc hledáme nové dodavatele či vinaře, jejichž vína Vám představíme. Nesoustředíme se na žádný specifický region, ale pouze na kvalitní vína za dobrou cenu na Váš stůl.

Výhody klubu

Vinný klub milovníkům vína přináší mnoho výhod od ceny nakupovaného zboží až po pohodlné dodání zboží domů. Za Vás objevíme ojedinělá vína z netradičních zemí či od zajímavých vinařů jak z domova tak i z celého světa. Šetříme tak Váš čas, který můžete věnovat vychutnávání a degustovaní v pohodlí vašeho domova či přizvat přátele a užít si jedinečná vína ve společnosti. Zde najdete všechny nejdůležitější výhody.

Výhodná cena

Vína v bedýnce nakoupíte se slevou až 20%. Nikdy nezaplatíte za víno více než v kterémkoliv obchodě. Navíc mnoho našich dodavatelů nabízí členům klubu další slevy (s naší členskou kartou) ve vlastních obchodech a restauracích.

Překvapení každý měsíc

Každý měsíc se můžete těšit na překvapení obsahu bedýnky. Hledáme pro Vás zajímavá, unikátní vína, nová vinařství a nové regiony v celém světě nebo u nás doma.

Ověřená kvalita

Velice pečlivě vybíráme vína té nejlepší kvality z celého světa, která osobně ochutnává prezident IWCoK, abychom měli jistotu, že vína na vašem stole budou vždy prvotřídní.

Informace o vínech

Společně s každou s bedýnkou obdržíte poznámky, tipy a informace o víně. Doporučíme, kdy si jednotlivá vína vychutnat a budeme se snažit Vás dále vzdělávat v oblasti vín.

Dodání až do domu

Nemusíte stát fronty v obchodě, ani tahat vaše vína v síťovce domů. Doručíme je přímo na Váš stůl na jakoukoliv adresu v České republice pouze za 120 Kč.