Svěží víno déle

31.1.2017

Všichni procházíme fázemi. A není žádným překvapením, že jednou z těchto fází je omezení vína po  Winesave-261x300Vánocích. Chvíle, kdy nechcete otevřít láhev vína, protože chcete pouze skleničku a nechcete láhev nechat otevřenou. Jiní třeba zase začnout svoji fázi bílého vína, ale partner/partnerka trvá na skleničce červeného.

Nemám rád otevírání lahví červeného vína, když předem vím, že ji v následujících 2 dnech nestihnu vypít. I se speciálním korkem víno nevydrží, jakmile jsou ve styku se vzduchem oxidují.

Představujeme vám jednoduché a cenově dostupné řešení, které odstraňuje vzduch z láhve udrží vaše víno čerstvé po dobu až dvou týdnů? Podívejte se na Winesave.

S použitím stejného principu jako Coravin (kouzelná vychytávka pro odstranění vzduchu z otevřené lahve), Winesave využívá čistý přírodní neutrální plyn, který vytlačí veškerý vzduch z lahve a zabrání tím oxidaci vína.

Je bezpečný, přírodní a jedna láhev Winesave vám „ušetří“ asi 100 otevřených lahví vína.

Stejně jako vše v IWCoK, máme pro vás k dispozici několik lahví za  speciální cenu. Ideální také jako dárek pro milovníka vína, který už má všechno. IWCoK cena POUZE 799 Kč.