Letošní bublinková bedýnka

7.12.2015

buble box 2015Ani letos Vás nenecháme bez bublinek!  Jako každý rok jsme pro Vás vybrali 4 velice kvalitní šumivá vína za zvýhodněnou cenu 999 Kč.

Obsah bedýnky:

Blíž k opravdovému šampaňskému se už nejde dostat. Vynikající Crémant přiměřeného stáří, který nabízí všechny charakteristické rysy Burgundska.

Stejně jako všechna skutečná šampaňská vína i tento Crémant je jak z bílých tak i červených hroznů. Gamay a Pinot Noir jsou 2 odrůdy ze 4, které se používají v klasickém a elegantním francouzském šampaňském.

Jeden z šumivých vítězů časopisu Wine Life. Tato světlá a v chuti čerstvá Cava trochu nižší obsah alkoholu a jen o něco více cukru, aby byla skvělým Štědrovečerní či Novoročním přípitkem.

Ani letošní bublinková bedýnka nemůže být našeho nejoblíbenějšího Lambrusca. Pro ty, kteří ještě neznají CECI, musíme uvést na pravou míru, že určitě nejdená o žádné sladké ani lepkavé pití. Naopak je to neuvěřitelně suché a plné víno hluboké chuti. Skutečná IWCoK hvězda!

 

Jedná se o limitovanou nabídku, rezervujte si tuto slavností vánoční bedýnku na emailu michaela@iwcok.cz a zachraňte se tak před ostudou nákupu bublinek na poslední chvíli někde u benzínové stanice.