Bublinky bublinky bublinky 2016

11.12.2016

ID:76141988Co by to bylo za vánoční svátky bez naší bedýnky bublinek?

Opět jsme pro vás připravili bublinkovou bedýnku, která obsahuje 4 velice kvalitní šumivá vína za klubovou zvýhodněnou cenu 999 Kč. K dispozici je pouze omezené množství, proto neváhejte a objednejte si svoji bublinku již nyní!

Bedýnka obsahuje:

Světlá a krásně čerstvá Cava je připravená tradiční „šampaň“ metodou a je nabitá bublinkami k až prasknutí.  Velice suchá s minerálním nádechem.

Blíže se již k opravdovému šampaňskému opravdu nemůžete dostat. Tento vynikající Crémant přiměřeného stáří, který má všechny charakteristické rysy Alsace, bude svělým Novoročním přípitkem.

Náš celoroční letošní HIT. Opravdu velice suché bublinky s trochu vyšším obsahem cukru než klasický Brut a zároveň o to výraznější chutí. Skvělé pití kdykoliv a kdekoliv.

POHODA! Frizzante je oficiálně jemně perlivé víno díky obsahu bublinek, kterých má méně než Prosecco a nebo šampaňské. Také to ovšem znamená, že je obvykle velice suché a hlavně velice lehce pitelné. Zamilujete si chuť Chardonnay s lehkou bublikou.

Jako každý rok se jedná o limitovanou nabídku, rezervujte si tuto slavností vánoční bublinkovou bedýnku na emailu michaela@iwcok.cz a zachraňte se tak před ostudou nákupu bublinek na poslední chvíli někde u benzínové stanice.