Dárkový poukaz

 

Mají vaši přátelé stejnou vášeň pro dobré víno? Chcete vaše blízké a kamarády nechat rozmazlovat speciální bedýnkou jedinečných vín? Nebo chcete jenom darovat překvapení? Tak to vše a ještě víc zcela určitě dostanou a Vám nezbyde než doufat, že Vás na soukromou domácí degustaci lahví z bedýnky pozvou :)

 

DÁRKOVÝ POUKAZ Začátečník 4 lahve                          DÁRKOVÝ POUKAZ Objevitel 6 lahví

Ideální dárek pro ty, kteří teprve objevili svoji vášeň pro dobré víno a mají chuť poznávat nová vína, nové odrůdy a nové vinařské regiony.

Obsah členství?

Členství zahrnuje doručení 4 láhví prvotřídních vyzkoušených vín dle osobních specifikací obdarovaného a ve Vámi zvolené frekvenci doručení (doprava 120 Kč kamkoliv v ČR). Součástí je také degustační popis jednotlivých vín zaslaný elektronicky.

Cena: od 950 Kč

 

Jedinečný dárek pro již zkušeného milovníka vína, který se rád nechá překvapit a rád zkouší, objevuje a ochutnává vína z různých koutů světa.

Obsah členství?

Členství zahrnuje doručení 6 láhví prvotřídních vyzkoušených vín dle osobních specifikací obdarovaného a ve vámi zvolené frekvenci doručení (doprava 120 Kč kamkoliv v ČR). Součástí je také degustační popis jednotlivých vín zaslaný elektronicky.

Cena: od 1 250 Kč